• PGE rozpoczyna część produktową kampanii w ramach nowej strategii marki „PGE Prowadzimy w zielonej zmianie”

  15.10.2021

  Dwa tygodnie po starcie kampanii wizerunkowej, PGE Polska Grupa Energetyczna rozpoczyna kolejną odsłonę działań marketingowych, w której zachęca do korzystania z wygodnych, nowoczesnych narzędzi, takich jak eBOK, eFaktura i eSklep.

 • PGE z pierwszą nagrodą główną w konkursie Best Annual Report

  15.10.2021

  PGE Polska Grupa Energetyczna została uhonorowana nagrodą główną za zajęcie I miejsca w kategorii przedsiębiorstwa w konkursie "The Best Annual Report 2020" organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków. Nagroda przyznana została za całość raportowania rocznego, obejmującego sprawozdanie zarządu z działalności PGE i Grupy Kapitałowej PGE, skonsolidowane sprawozdanie finansowe oraz raport zintegrowany.

 • Rusza „PGE Turniej Maszyn Wodnych”

  14.10.2021

  15 października rozpoczynają się eliminacje do konkursu „PGE Turniej Maszyn Wodnych“ organizowanego przez Piaseczyńską Fundację Ekologiczną i Fundację PGE. Zadaniem uczestników jest zbudowanie modelu turbiny przetwarzającej energię potencjalną wody na energię mechaniczną. Konkurs techniczny promujący odnawialne źródła energii kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z całego kraju.

  pge-turniej-maszyn-wodnych.png
 • Prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej Wojciech Dąbrowski laureatem Polskiego Kompasu 2021

  13.10.2021

  Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej odebrał Nagrodę Polskiego Kompasu 2021. Nagroda przyznawana jest co roku przez redakcję miesięcznika ekonomicznego „Gazeta Bankowa” za wkład we wzmacnianie polskiej gospodarki.

  polski-kompas-gala.jpg
 • PGE partnerem tytularnym stadionu na kolejne 5 lat

  11.10.2021

  PGE Polska Grupa Energetyczna i operator PGE Narodowego podpisały nową umowę sponsoringową na kolejne pięć lat. Jednocześnie arenie nadano imię legendarnego trenera piłki nożnej - Kazimierza Górskiego.

  pge-partnerem-tytularnym-stadionu-na-kolejne-5-lat-.jpg
gkpge_biuroPrasowe_site